Meie toodete viied
LEGO-KAMINAD
ruumide heakord            LEGO-KAMINAD

Mis võib olla parem elava tule jälgimisest kaminas?
Tantsivad tulekeeled võluvad ja rahustavad ,mahe soojus teeb jõuetuks,luues mugavuse ja rahustava atmosfääri.Kamin kahtlemata loob õdususe.Atmosfäär kaminaga on ideaalseks kohaks,kus võib lodvestuda õhtul peale rasket tööpäeva,viia läbi romantiline õhtusöök või ,mis võib saada sõpruskondade armastatud  kohtumispaigaks.
Kamina ümber,nagu tava,luuakse tevatud mugavustsoonide alad ja kohad kogu perele puhkamiseks.

Mida me kujutame mõiste "kamin" all?-individuaalne kutteseade,mis koosneb koldest,portaalist ja suitsutorust. Nimelt,kõik need elemendid on ühendatud üheks tervikuks ,ja nimetatakse kaminaks.Kuid,kui kolle suures osas kannab ainult funktsionaalset koormust,siis portaal-see on disaini võtmeelement,mis omab kaminaga toa kujunduses lahutamatut osa .

Kamina portaal-see on kolde vooderduse variant.Formaalselt ta ei kanna mingisugust funktsionaalset koormust,kuid nimelt portaal -see on kamina "nägu",tema fassaadi osa dekoratiivse kattega.Just tema väline ilme paljus iseloomustab majaq peremehe maitset ja kiindumust.

Üldine kamina tajumus  ruumi disainis otseselt sõltub õnnestunud portaali valikust.Sealhulgas-tema valmistamiseks kasutatud materjali valikust.
Traditsioonilised looduslikud materjalid ,nagu graniit ja marmor,on loomulikult head,kuid neil esineb pohiline miinus-kõrge hind.
Just seepärast tänapäeval üha enam omab populaarsust kamina portaal,mis on valmistatud dekoratiivsest betoonist (kunstlikust kivist)ja praktiliselt millegipoolest ei erine looduslikust materjalist,kuid tema hind on 30-40%väiksem.

Dekoratiivsest betoonist kamina portaalid -ilu vastuvõetava hinnaga!

Portaalid MTÜ-st  KIVIJÄLG marmorbetooni tehnoloogia järgi on kasutatavad elektrilistes,bio ja isegi puidukolletes.Eriline värvaine jaotub kamina kattel kogu betooni paksuses,seetottu ta käitub kui looduslik kivi,säilitades oma esialgse kuju kogu ekspluateerimise aja vältel.

Portaalid on kergelt ja lihtsalt  paigaldatavad -kogu montaazi protsess põhineb konstruktor "Lego"printsiibil.

Kõrge tugevuse näitaja survele- alates  700 kg/cm2
Tõmbele- alates  70 kg/cm2
VÄIKE ARHITEKTUURI
Kasutamise eesmärk: Territoriuumi heakorrustu,skvärid väljakud ja pargid.

ELEKTRIKAMINAD
Kasutamise eesmärk:ruumis.
ESILEHT    |      MEIST      |       TOOTED       |      TEENUSED       |     KONTAKT

EST
RU
EN
3D.VÄRVIMINE KIPSIST
Kasutamise eesmärk: huvi

PORTAALID MARMORIST JA GIPSIST
ruumide heakord2017  KIVIJÄLG MTÜ
TOOTED